Do vyplacení
úvěru zbývá:

24:00:00
840 200 200
Úvěry, půjčky, konsolidace

Vítáme Vás na našich internetových stránkách

Jsme ryze česká společnost s vlastním kapitálem poskytující půjčky a úvěry působící převážně v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji.

Historie naší společnosti sahá již do roku 2005, kdy jsme začali působit českém finančním trhu. V roce 2008 jsme se přestěhovali do nových kancelářských prostor v lokalitě Ostrava-Mariánské Hory.

Sídlo firmyZa tuto dobu jsme načerpali velmi cenné zkušenosti v bankovním i nebankovním sektoru a to zvlášť co do uspokojení i toho nejnáročnějšího klienta.

Na rozdíl od konkurence preferujeme důraz na opravdovou rychlost a vstřícnost a vyplacením v hotovosti do 24 hodin. Osobní přístup při poskytování úvěru je klienty velmi oceňován, přispívá ke kvalitě poskytovaných půjček a je garantem kvality, právní záruky a spokojenosti všech našich klientů, čímž se nám daří stále zvyšovat množství nabízených služeb a nadále upevňovat své postavení mezi nebankovními subjekty.

Našim nejžádanějším produktem je úvěr na vyplácení exekuce, zapsaných i nezapsaných na listu vlastnictví, kde i pro Vás zdánlivě neřešitelný problém např. stanovení termínu dražby nemovitosti, je pro nás okamžitě vyřešitelný k Vaší plné spokojenosti.

Velký zájem je také o konsolidace, kde dojde ke sloučení všech Vašich půjček do jedné, čímž Vám ušetříme měsíční výdaje až o několik tisíc korun.

 

Novinky

Snížení úrokové sazby

Snížili jsme úrokovou sazbu u všech produktů. Nyní si můžete půjčit ještě výhodněji!

Pomáháme

Dne 24.10.2014 jsme v Ostravě předali elektrický invalidní vozík sympatické a věčně optimistické paní Žůrkové. Pevně věříme, že jí tento dar pomůže ke spokojenějšímu životu s větší svobodou, kterou na mechanickém vozíku neměla.

day4

Více

Copyright © www.daytoday.eu | 2014 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. | www.tripon.cz